O kolekcji

Intrygujące smaki świata zainspirowały projektantki marki Nuli do stworzenia
kolekcji pobudzającej wszystkie zmysły. Motywem przewodnim kolekcji "Smaki" jest poszukiwanie i odkrywanie nowych doznań. Kolekcja "Smaki" 2018 to pełna zmysłowości droga w nieznanym kierunku.

Najnowsza kolekcja Nuli dedykowana jest kobiecie ciekawej świata, poszukującej nowych sposobów na wyrażenie własnej osobowości. Wyznaczającej trendy. Odważnej – znającej swoje potrzeby a przede wszystkim lubiącej swoją kobiecość.

Suknie są klasyczne, bazujące na miękkich tkaninach, które idealnie otulają sylwetkę. Suknie Nuli perfekcyjnie wydobywają atuty kobiecej sylwetki oraz naturalny seksapil. Kolekcja Nuli łączy w sobie kwintesencję tajemniczości, którą każda kobieta nosi w sobie z odwagą w wyrażaniu swojej indywidualności. Jest mozaiką smaków, zmysłów i obrazów.

Dzięki ręcznie robionym włoskim ozdobom, całość kolekcji Nuli odznacza się nieprzeciętną dbałością o najmniejszy detal. Projektantki postawiły na najwyższą jakość wykonania swoich projektów, używając do ich stworzenia wyjątkowych tkanin i niebanalnych zdobień.

Bon appetit!

 

Inne kolekcje

2020

2020

Intrygujące smaki świata zainspirowały nas do zaprojektowania kolekcji pobudzającej wszystkie zmysły.

Czytaj więcej