Po prostu Suknie Ślubne

Idea

Największą inspiracją dla marki Nuli jest kobieta wierna sobie, niezależna, z „otwartą głową” i sercem. Jest pełna tajemnicy i seksapilu. Tworzymy kolekcję dla kobiet wiernych sobie i lubiących swoją kobiecość.

 

Każda kolekcja to inna historia, jednak wszystkie utrzymane są w stylu, którego podstawą są proste, czyste formy dające wolność skomponowania sukni ślubnej, która będzie mieszanką elegancji i luksusu.

O wyjątkowości marki świadczy limitowana ilość modeli. Nuli to zawsze wyłącznie 12 propozycji sukien ślubnych inspirowanych różnorodnością współczesnego świata.

Tworząc suknie ślubne czerpiemy pełną garścią z różnych tradycji, kultur i estetyk. Widzimy kobietę, taką jaką jest. Po prostu napisz swoją bajkę…

Modelka

 

Projektanci

Małgorzata Bonder

MAŁGORZATA
Bonder

Monika Cacek-Sobolewska

MONIKA
Cacek-Sobolewska
Monika Cacek-Sobolewska

Pamiętasz jak to się zaczęło?

Małgorzata Bonder Oczywiście, biznesowo brzmi to „z potrzeby rynku”, a tak naprawdę zaczęłyśmy zastanawiać się, jaką suknię założyłybyśmy same do ślubu.
Monika Cacek-Sobolewska

Dokładnie, opowiedziałam Ci, jak powinna wyglądać moja suknia ślubna i okazało się, że właściwie takiej nie ma.

Małgorzata Bonder No wiesz, co prawda znalazłyśmy kilka modeli, które mogły spełnić Twoje albo ewentualnie moje oczekiwania, ale tak naprawdę żadna marka nie jest ukierunkowana na kobiety takie jak my.
Monika Cacek-Sobolewska

Masz na myśli takie, które nie chcą „przebierać się za księżniczkę”?

Małgorzata Bonder To przede wszystkim, ale również takie, które chcą wziąć ślub dla siebie, a nie koniecznie pod presją rodziny.

Właśnie, to, czego brakuje w sukniach ślubnych to połączenie delikatności, prostoty z odrobiną pieprzu. Tak, aby kobieta wychodząca za mąż, mogła założyć suknię, w której będzie wierna sobie …

Monika Cacek-Sobolewska

Projektanci
Projektanci
Małgorzata Bonder … i miała wpływ na efekt końcowy. My dajemy nasze pomysły, a to Klientka Nuli wybierze sposób wykończenia, dopasowania do figury – generalnie kreuje końcową stylizację.
Monika Cacek-Sobolewska

Nuli to jest kwintesencja kobiecości i nie bójmy się powiedzieć seksapilu.

Małgorzata Bonder O, tak, trafiłaś w sedno. Zobacz, pomimo, że na rynku pojawiło się sporo marek, które zwracają się do kobiet aktywnych, to brakowało marki, która zaproponuje spójną kolekcję dedykowaną kobietom, które noszą tylko to, w czym czują się w pełni sobą – bez ustępstw i kompromisów.
Monika Cacek-Sobolewska

To wszystko ma w sobie Nuli. To marka oparta o potrzeby emocjonalne i wartości atrakcyjne dla nas – kobiet.

Małgorzata Bonder Ale nie zapomnij, co poprzedziło jej narodziny, nieprzespane noce, burza mózgów i „dyskusje po świt”, jak śpiewał Perfect …
Monika Cacek-Sobolewska

… „ale jeden przyświecał nam cel”. Ogromna chęć stworzenia kolekcji w naszym estetycznym świecie, tak żebyśmy mogły podpisać się pod wszystkim, co stworzyłyśmy, w przekonaniu, że jest to spójne i po prostu ładne.

Pamiętasz, od początku wiedziałyśmy też, jaka ma być filozofia marki, liczba 12, która charakteryzuje każdą naszą kolekcję nie jest przecież przypadkowa.To liczba magiczna – w licznych kulturach liczba ta ma szczególny status. Istnieje dążenie do jej osiągnięcia dla zachowania harmonii i doskonałości – 12 planet, 12 miesięcy, 12 apostołów …

Małgorzata Bonder

Monika Cacek-Sobolewska

… oraz 12 dań wigilijnych – o zgrozo.

Małgorzata Bonder Do tego ekskluzywnego grona dołącza 12 sukien Nuli, bo zawsze kolekcje będą w małych seriach.
Monika Cacek-Sobolewska

Tak, ponieważ nie chcemy być dla każdego, chcemy być dla tych, kobiet, które mają tą samą estetykę. Dajemy im możliwość wyboru sukni spośród 12 spójnych stylowo propozycji.

Małgorzata Bonder Zawsze wsłuchujemy się we współczesny świat i współczesne kobiety, a skoro wybór w markach ślubnych jest ograniczony, nie pozostało nam nic innego jak zapełnić tą lukę. Dziś możemy spokojnie pić kawę i cieszyć się naszym „dzieckiem”.